LEGO Tower v1.18.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 400 ratings )
Price: $0
Download

LEGO Tower v1.18.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

LEGO Tower v1.18.0 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını NimbleBit LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız Lego karakterler ile sahibi olduğunuz iş merkezini en iyi şekilde yönetmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. LEGO Tower içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan kulüp üyeliği açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kulenizi kolayca büyütebilirsiniz. Farklı Lego parçaları, iş merkezi için yapılacak inşaatlar, komik karakterler ve dahası sizleri bekliyor. LEGO Tower v1.18.0 sürümünde yeni parçalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. LEGO Tower Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

LEGO Tower v1.18.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

LEGO Tower 1.18.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

LEGO Tower 1.18.0 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz altın miktarı önemli değildir.

LEGO Tower 1.18.0 kulüp hile apk : oyun içinde Lego kulübe üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, lego tower 1.18.0 altın hile, lego tower 1.18.0 apk hile, lego tower 1.18.0 hack apk, lego tower 1.18.0 hile apk, lego tower 1.18.0 mod apk, lego tower 1.18.0 para hile, lego tower altın hile, lego tower apk, lego tower apk hile, lego tower hack, lego tower hack apk, lego tower hile apk, lego tower mod apk, lego tower para hile


Download LEGO Tower v1.18.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like