Levelhead v100.0.38 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 156 ratings )
Price: $0
Download

Levelhead v100.0.38 FULL APK – TAM SÜRÜM

Levelhead v100.0.38 FULL APK, macera, platform ve inşa etme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Butterscotch Shenanigans stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, tehlikeli engelleri aşmak ve görevleri tamamlamaktır. Hayal gücünüze bağlı olarak şekillenen haritalar, detaylı oyun içi editör, tehlikeli canavarlar, programlanabilir ögeler ve dahası sizleri bekliyor. Levelhead v100.0.38 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kendi senaryolarınızı oluşturmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Levelhead Play Store’da 32.00TL’dir.

 

 

UYARI : oyunu açtığınız giriş ekranı geldiğinde sol üst köşede yer alan “geri ok işaretine” basın ve “I’II Play offline!” butonuna basın, oyun çalışacaktır.

Kurulumu

Levelhead v100.0.38 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, levelhead 100.0.38 android, levelhead 100.0.38 apk, levelhead 100.0.38 apk indir, levelhead 100.0.38 full apk, levelhead android, levelhead android apk, levelhead apk, levelhead apk indir, levelhead full apk, levelhead mobile, levelhead telefon için


Download Levelhead v100.0.38 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like