Life is a Game v2.4.8 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 588 ratings )
Price: $0
Download

Life is a Game v2.4.8 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Life is a Game v2.4.8 ELMAS HİLELİ APK, yaşam simülasyonu ve seçim yapma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DAERISOFT stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız insan ile doğumdan – ölüme kadar geçen sürede yaşamınızı en iyi şekilde değerlendirmek, çeşitli işler – hobiler yapmak ve mutlu olmaya çalışmaktır. Life is a Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun içinde birçok özelliği satın alabilir, karakterinizi kolayca geliştirip farklı sonlara ulaşabilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız, iş hayatınız, hobileriniz ve dahası sizleri bekliyor. Life is a Game v2.4.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Life is a Game Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Life is a Game v2.4.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Life is a Game 2.4.8 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, life is a game 2.4.8 elmas hile, life is a game 2.4.8 hack apk, life is a game 2.4.8 hile apk, life is a game 2.4.8 mod apk, life is a game 2.4.8 para hile, life is a game android hile, life is a game apk hile, life is a game apk mod, life is a game elmas hile, life is a game gem hack, life is a game hack, life is a game hack apk, life is a game hile, life is a game hile apk, life is a game mod apk, life is a game money hack, life is a game para hile


Download Life is a Game v2.4.8 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like