Lilys Garden v1.44.0 MOD APK – PARA / YILDIZ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 20 views
( 403 ratings )
Price: $0
Download

Lilys Garden v1.44.0 MOD APK – PARA / YILDIZ HİLELİ

Lilys Garden v1.44.0 PARA HİLELİ APK, bulmaca, eşleme ve dekorasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tactile Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Lily adındaki karakter ile sahibi olduğunuz bahçe ve ev bulmacaları çözmek ve dekorasyon işlerini yapmaktır. Lilys Garden içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede görevleri hızlıca yapıp, vakit kaybetmeden yaşam alanınızı en iyi şekilde dekore edebilirsiniz. Zorlu bulmacalar, özel eşyalar, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Lilys Garden v1.44.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Lilys Garden Play Store’da 390.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Lilys Garden v1.44.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lilys Garden 1.44.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Lilys Garden 1.44.0 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, lilys garden 1.44.0 altın hile, lilys garden 1.44.0 hack apk, lilys garden 1.44.0 hile apk, lilys garden 1.44.0 mod apk, lilys garden 1.44.0 para hile, lilys garden 1.44.0 yıldız hile, lilys garden apk hile, lilys garden hack, lilys garden hack apk, lilys garden hile apk, lilys garden mod apk, lilys garden para hile, lilys garden yıldız hile


Download Lilys Garden v1.44.0 MOD APK – PARA / YILDIZ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like