Limbo 1.9 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 764 ratings )
Price: $0
Download

Limbo 1.9 FULL APK

Limbo 1.9 FULL APK, esrarengiz bölgeler içinde sürüklenip giderken tek çıkar yolunuz dikkatli olmaktır. Yapımcılığını Playdead stüdyosunun üstlendiği macera ve gizemin bolca olduğu mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakteri mantıklı bir şekilde yönlendirerek tuzak ve engellerin fazlasıyla yoğun olduğu arazilerde ilerlemektir. Kahramanımızın tek bir amacı vardır kaybolan kardeşini bulmak… Engelli yollar, devasa yaratıklar, Bir çok ünlü oyun sitesinden tam puan almıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Limbo Play Store’da 11.99TL’dir 22.700’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Limbo 1.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunlimbo 1.9 android, limbo 1.9 android full, limbo 1.9 apk, limbo 1.9 apk download, limbo 1.9 apk full, limbo 1.9 apk hack, limbo 1.9 apk indir, limbo 1.9 apk tam sürüm, limbo 1.9 full apk, limbo 1.9 hack apk, limbo 1.9 tek link apk, limbo android, limbo apk, limbo apk download, limbo apk indir, limbo full apk, limbo hack apk, limbo tam sürüm apk, oyun apk


Download Limbo 1.9 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like