Lineage 2 Revolution v0.19.09 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 187 ratings )
Price: $0
Download

Lineage 2 Revolution v0.19.09 FULL APK, MMORPG, aksiyon ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü Netmarble Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız özel yeteneklere sahip kahraman ile bulunduğunuz açık dünya içinde yaratıklara karşı, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Lineage 2 Revolution şuan ülkemiz Türkiye’de sunulmadığı için FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede Lineage evrenine giriş yapabilir, savaşmaya başlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, uçsuz-bucaksız evren, güçlü silahlar, farklı karakter sınıfları ve dahası sizleri bekliyor. Lineage 2 Revolution v0.19.09 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni bölgeler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Lineage 2 Revolution Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır ancak dünya genelinde yüz binlerce oyuncu Lineage içinde savaşmaya devam ediyor.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Lineage 2 Revolution v0.19.09 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, lineage 2 0.19.09 apk, lineage 2 android, lineage 2 revolution 0.19.09 android, lineage 2 revolution 0.19.09 android indir, lineage 2 revolution 0.19.09 apk, lineage 2 revolution 0.19.09 apk download, lineage 2 revolution 0.19.09 apk indir, lineage 2 revolution 0.19.09 full apk, lineage 2 revolution android, lineage 2 revolution android indir, lineage 2 revolution apk, lineage 2 revolution apk download, lineage 2 revolution apk full, lineage 2 revolution apk indir, lineage 2 revolution full apk


Download Lineage 2 Revolution v0.19.09 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like