Lionheart Kara Ay v1.0.1 MOD APK – SERİ YETENEK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 392 ratings )
Price: $0
Download

Lionheart Kara Ay v1.0.1 SERİ SKILL HİLELİ APK, macera, dövüş ve RPG tarzını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Emerald City Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınızla mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yenilmez bir ekip kurmaktır. Lionheart Kara Ay içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri skill (özel vuruş) kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Geniş oyun evreni, savaşmanız gereken yüzlerce düşman, sihirli yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Lionheart Kara Ay Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Lionheart Kara Ay v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lionheart Kara Ay 1.0.1 skill hile apk : oyun içinde özel yeteneklerinizi tur beklemeden seri bir şekilde kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 58 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, lionheart kara ay 1.0.1 android hile, lionheart kara ay 1.0.1 android mod, lionheart kara ay 1.0.1 apk, lionheart kara ay 1.0.1 hack apk, lionheart kara ay 1.0.1 hile apk, lionheart kara ay 1.0.1 mod apk, lionheart kara ay 1.0.1 skill hile, lionheart kara ay 1.0.1 yetenek hile, lionheart kara ay apk hile, lionheart kara ay hack, lionheart kara ay hack apk, lionheart kara ay hile apk, lionheart kara ay mod apk, lionheart kara ay skill hack, lionheart kara ay skill hile, lionheart kara ay yetenek hile


Download Lionheart Kara Ay v1.0.1 MOD APK – SERİ YETENEK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like