Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 877 ratings )
Price: $0
Download

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK – TAM SÜRÜM

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK, simülasyon ve iş makinesi kullanma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Game Studio Abraham Stolk firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş makineleri ile bulunduğunuz bölümlerde görevleri tamamlamak için sürüşler yapmaktır. Kullanabileceğiniz farklı araçlar, zorlu işler, detaylı yönetim sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Little Crane 2 Mud Play v2.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kepçe, kamyon, vinç gibi iş makineleri parmaklarınızın ucunda olacaktır. Zorlu arazi şartlarında görevleri tamamlamak için gitmeniz gereken uzun yollar yönetiminiz çok önemli aksi halde görevleri bitiremeyebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Little Crane 2 Play Store’da 39.40TL’dir.

Kurulumu

Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, little crane 2 2.02 full apk, little crane 2 android, little crane 2 android apk, little crane 2 apk, little crane 2 apk indir, little crane 2 full apk, little crane 2 mud play 2.02 android, little crane 2 mud play 2.02 apk, little crane 2 mud play 2.02 full apk, little crane 2 mud play android, little crane 2 mud play apk, little crane 2 mud play full apk


Download Little Crane 2 Mud Play v2.02 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like