Los Angeles Crimes v1.5.6 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 39 views
( 437 ratings )
Price: $0
Download

Los Angeles Crimes v1.5.6 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Los Angeles Crimes v1.5.6 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını RAIN CITY firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirde ortalığı birbirine katmak, düşmanlarınızla mücadele etmek ve farklı araçları sürmektir. Angeles Crimes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Geniş oyun alanı, farklı modlar, silahlar – arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Los Angeles Crimes Play Store’da 260.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Los Angeles Crimes v1.5.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Los Angeles Crimes 1.5.6 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 67 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, los angeles crimes 1.5.6 hack apk, los angeles crimes 1.5.6 hile, los angeles crimes 1.5.6 hile apk, los angeles crimes 1.5.6 mod apk, los angeles crimes ammo hack, los angeles crimes android, los angeles crimes apk, los angeles crimes apk hile, los angeles crimes apk indir, los angeles crimes apk mod, los angeles crimes full apk, los angeles crimes hack, los angeles crimes hile, los angeles crimes hile apk, los angeles crimes mermi hile, los angeles crimes mod apk


Download Los Angeles Crimes v1.5.6 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like