Lunch Hero v0.18.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 563 ratings )
Price: $0
Download

Lunch Hero v0.18.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Lunch Hero v0.18.0 PARA HİLELİ APK, mini kahraman ve yaratıklara karşı mücadele oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MP Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan canavarları yok etmek ve aşamaları tamamlamaktır. Lunch Hero v0.18.0 içinde yaşanan maddi sorunlardan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Onlarca bölüm, tehlikeli yaratıklar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Lunch Hero v0.18.0 sürümünde yeni kahraman eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Lunch Hero Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Lunch Hero v0.18.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lunch Hero 0.18.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Lunch Hero 0.18.0 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, lunch hero 0.18.0 altın hile, lunch hero 0.18.0 elmas hile, lunch hero 0.18.0 hack apk, lunch hero 0.18.0 hile apk, lunch hero 0.18.0 mod apk, lunch hero 0.18.0 para hile, lunch hero altın hile, lunch hero apk hile, lunch hero elmas hile, lunch hero hack, lunch hero hack apk, lunch hero hile apk, lunch hero mod apk, lunch hero para hile


Download Lunch Hero v0.18.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like