Lyxo v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 772 ratings )
Price: $0
Download

Lyxo v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Lyxo v1.0 FULL APK, bulmaca türünü seviyorsanız ve zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Emoak stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde ışık demetinin kırılarak ilerlemesini sağlamak, engelleri aşmak ve belirlenen hedefe ulaşmaktır. Kafa yoran bölümler, ışığın tahmin edilemez hareketleri, farklı renkler, görünmez engeller ve dahası sizleri bekliyor. Işığı yönlendirmek ve belirlenen noktaya ulaşmasını sağlamak parmaklarınızın ucundadır. Unutmayın, ışığı hareket ettirmek için renklerine dikkat etmeli, görünmeyen engelleri aşmalısınız. Lyxo v1.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Lyxo Play Store’da 30.99TL’dir.

 

Kurulumu

Lyxo v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, lyxo 1.0 android, lyxo 1.0 apk, lyxo 1.0 full apk, lyxo 1.0 mobile, lyxo android, lyxo android apk, lyxo apk, lyxo full apk, lyxo mobile, lyxo telefon için


Download Lyxo v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like