Magic Rampage v5.3.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 927 ratings )
Price: $0
Download

Magic Rampage v5.3.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Magic Rampage v5.3.1 PARA HİLELİ APK, platform ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Asantee firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip orta çağ evreninde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kralı kurtarmak için görevleri tamamlamaktır. Magic Rampage içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz silahı ve ekipmanı satın alabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı silahlar – eşyalar, tehlikeli düşmanlar, mistik bir dünya ve dahası sizleri bekliyor. Magic Rampage v5.3.1 sürümünde yeni bölümler, düşmanlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Magic Rampage Play Store’da 385.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Magic Rampage v5.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magic Rampage 5.3.1 para hile apk : oyun içinde sağlık iksiri sattıktan sonra paranız sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 55 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, magic rampage 5.3.1 altın hile, magic rampage 5.3.1 android hile, magic rampage 5.3.1 apk hile, magic rampage 5.3.1 apk mod, magic rampage 5.3.1 gold hack, magic rampage 5.3.1 hack apk, magic rampage 5.3.1 hile apk, magic rampage 5.3.1 mod apk, magic rampage 5.3.1 money hack, magic rampage 5.3.1 para hile, magic rampage altın hile, magic rampage apk, magic rampage apk hile, magic rampage gold hack, magic rampage hack apk, magic rampage hile apk, magic rampage mod apk, magic rampage money hack, magic rampage para hile


Download Magic Rampage v5.3.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like