Magica io v1.3.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 124 ratings )
Price: $0
Download

Magica io v1.3.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Magica io v1.3.10 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve io oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde düşmanlarınızla mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Magica io içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kahramanların kilidini açıp, özel silahları kullanabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel yetenekleriniz, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Magica io v1.3.10 sürümünde yeni silahlar, özel yetenekler ve haritalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Magica io Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Magica io v1.3.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magica io 1.3.10 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Magica io 1.3.10 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, magica io 1.3.10 altın hile, magica io 1.3.10 apk, magica io 1.3.10 apk hile, magica io 1.3.10 apk mod, magica io 1.3.10 elmas hile, magica io 1.3.10 hack apk, magica io 1.3.10 hile apk, magica io 1.3.10 mod apk, magica io 1.3.10 para hile, magica io altın hile, magica io apk hile, magica io elmas hile, magica io hack, magica io hack apk, magica io hile apk, magica io mod apk, magica io para hile, magica iohack apk


Download Magica io v1.3.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like