Marble Age Remastered v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 967 ratings )
Price: $0
Download

Marble Age Remastered v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Marble Age Remastered v1.0 FULL APK, strateji, yönetim ve eski çağlarda geçen oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen clarusvictoria firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz antik çağda şehrinizi kurmak, yönetmek, düşmanlarınızla mücadele etmek ve halkınızı mutlu etmektir. İnşa edilmesi gereken onlarca yapı, teknoloji geliştirme sistemi, diplomasi ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ufak bir köyden dönemizin en büyük şehrine dönüş, taktik, ticaret ve diplomatik kararlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Marble Age Remastered Play Store’da 34.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Marble Age Remastered v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, marble age remastered 1.0 android, marble age remastered 1.0 apk, marble age remastered 1.0 full apk, marble age remastered android, marble age remastered android apk, marble age remastered apk, marble age remastered full apk, marble age remastered mobile, marble age remastered mobile apk, marble age remastered telefon, marble age remastered telefon için


Download Marble Age Remastered v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like