Marooned v1.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 669 ratings )
Price: $0
Download

Marooned v1.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Marooned v1.4.2 PARA HİLELİ APK, macera ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FastFly stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve görevleri tamamlamaktır. Marooned içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz malzemeleri harita üstünde rahatça bulabilir, tüm eşyaları yapabilirsiniz. Detaylı oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, hayvanlar, craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Marooned v1.4.2 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Marooned Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Marooned v1.4.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Marooned 1.4.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, marooned 1.4.2 altın hile, marooned 1.4.2 hack apk, marooned 1.4.2 hile apk, marooned 1.4.2 mod apk, marooned 1.4.2 money hack, marooned 1.4.2 para hile, marooned altın hile, marooned apk hile, marooned apk mod, marooned hack apk, marooned hile, marooned hile apk, marooned mod apk, marooned money hack, marooned para hile, marooned turp hile


Download Marooned v1.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like