Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 790 ratings )
Price: $0
Download

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 PARA HİLELİ APK, bulmaca ve denk getirme türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Firecraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde bulmacaları çözmek, eşyaları yerleştirmek ve dekorasyon işlerini yapmaktır. Matchington Malikanesi Match-3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli, sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyun içinde daha rahat hareket edebilir, istediğiniz eşyaları kullanabilirsiniz. Onlarca eşya, karmaşık bulmacalar, malikanenin farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 sürümünde yılbaşı teması ve yeni seviyeler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Matchington Mansion Match-3 Play Store’da 600.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Matchington Malikanesi Match-3 1.32.0 yıldız hile apk : oyun içinde yıldız miktarınız sınırsızdır.

Matchington Malikanesi Match-3 1.32.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Matchington Malikanesi Match-3 1.32.0 can hile apk : oyun içinde canınız (kalp) sınırsızdır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, matchington malikanesi android hile, matchington malikanesi hack apk, matchington malikanesi hile apk, matchington malikanesi match 3 1.32.0 mod apk, matchington malikanesi match-3 1.32.0 android hile, matchington malikanesi match-3 1.32.0 apk hile, matchington malikanesi match-3 1.32.0 hack apk, matchington malikanesi match-3 1.32.0 hile apk, matchington malikanesi match-3 1.32.0 money hack, matchington malikanesi match-3 1.32.0 para hile, matchington malikanesi match-3 android hile, matchington malikanesi match-3 apk hile, matchington malikanesi match-3 hile apk, matchington malikanesi match-3 mod apk, matchington malikanesi match-3 para hile, matchington malikanesi match-3 yıldız hile, matchington malikanesi mod apk, matchington malikanesi para hile, matchington mansion hile, matchington mansion mod apk


Download Matchington Malikanesi Match-3 v1.32.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like