MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör v1.1.1 MOD APK – HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 934 ratings )
Price: $0
Download

MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör v1.1.1 MOD APK – HİLELİ

MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör v1.1.1 HİLELİ APK, çıktığı günden bu yana mobil oyuncuların ilgisini fazlasıyla çekmeyi başaran yapımcılığını Reludo srl stüdyosunun üstlendiği acil durumlarda bir uçağı nasıl indireceğinizi simülasyon yoluyla yaşatmaya çalışan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz uçağı en şekilde yönlendirerek hava alınında size ayrılmış olan piste indirmektir. MAYDAY! 2 Terror in the sky kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde bulunan birçok paket kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz bölgede oynayabilir, sınırsız puan hilesi ile tüm uçaklara sahip olabilirsiniz… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanmaktadır. MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör Play Store’da 24.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör v1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör 1.1.1 full apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm bölümler kullanıma açıktır.

MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör 1.1.1 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda puanınız sınırsızdır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunmayday 2 1.1.1 full, mayday 2 1.1.1 full apk download, mayday 2 1.1.1 full apk indir, mayday 2 1.1.1 hack, mayday 2 1.1.1 hack apk, mayday 2 1.1.1 hile, mayday 2 1.1.1 hile apk, mayday 2 1.1.1 mod, mayday 2 1.1.1 mod apk, mayday 2 android full, mayday 2 android hile, mayday 2 android mod, mayday 2 full apk, mayday 2 full apk indir, mayday 2 gökyüzünde terör, mayday 2 gökyüzünde terör 1.1.1 full apk, mayday 2 gökyüzünde terör android full, mayday 2 gökyüzünde terör android hack, mayday 2 gökyüzünde terör android mod, mayday 2 gökyüzünde terör apk, mayday 2 gökyüzünde terör full apk, mayday 2 gökyüzünde terör hack, mayday 2 gökyüzünde terör hile, mayday 2 hack apk, mayday 2 hack indir, mayday 2 hile apk, mayday 2 mod indir, mayday 2android hack


Download MAYDAY! 2 Gökyüzünde Terör v1.1.1 MOD APK – HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like