Memrise Dil Öğren v2.94_2044 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 508 ratings )
Price: $0
Download

Memrise Dil Öğren v2.94_2044 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum, yabancı dil öğrenimi için faydalı olduğu düşündüğüm mükemmel bir uygulamadır. Memrise, başta İngilizce olmak üzere basitten zora doğru ilerleyen eğitimler ile hem konuşma hemde yazma becerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Memrise Dil Öğren içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani PRO SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hiçbir engele takılmadan uygulamayı kullanabilir, dil öğrenirken ekstra özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Kursları indirip internet olmadan da çalışabilirsiniz. Fransızca, İspanyolca (İspanya), Almanca, İngilizce (İngiliz ve Amerikan), Japonca, Korece, Rusça ve dahası sizleri bekliyor. Uygulama içinde menülerde TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Memrise Dil Öğren v2.94_2044 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Memrise Dil Öğren Play Store’da 830.000’den fazla indirilmiştir.

Uygulamamızdan Görüntüler

Kurulumu

Memrise Dil Öğren v2.94_2044 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Memrise Dil Öğren 2.94_2044 full apk : uygulama pro sürümüdür, tüm ücretli özelliklerden yararlanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, apk indir, memrise 2.94_2044 apk hile, memrise 2.94_2044 full apk, memrise 2.94_2044 hack apk, memrise 2.94_2044 mod apk, memrise 2.94_2044 premium apk, memrise 2.94_2044 pro apk, memrise 2.94_2044 unlock apk, memrise apk hack, memrise apk hile, memrise apk mod, memrise full apk, memrise hack apk, memrise mod apk, memrise premium apk, memrise pro apk, memrise tam sürüm, memrise unlock apk,


Download Memrise Dil Öğren v2.94_2044 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like