Mental Hospital 3 v1.01.02 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 716 ratings )
Price: $0
Download

Mental Hospital 3 v1.01.02 FULL APK – SD DATA

Mental Hospital 3 v1.01.02 FULL APK, son zamanlarda mobil cihazlar için korku oyunları fazlasıyla çıkmaya başladı günün ikinci konusu olarak sunacağım yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik, gizem ve korku anlamında başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile gizli deneylerin yapıldığı eski bir hastane içinde dolaşıp hayatta kalma mücadelesi vermektir. Oyun evreni ve sesler tam anlamıyla korkmanız için tasarlanmıştır oynarken tedbirli olmanızı öneririm. Ortalıkta bulunan insan cesetleri, ansızın belirlen ışık kümeleri ve dahası sizleri bekliyor… Mental Hospital 3 genel olarak karanlık bölgeler içinde geçtiği için gece görüş cihazı eklenmiştir kullanmanızda fayda var. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Mental Hospital 3 Play Store 2.34TL’dir 900’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Mental Hospital 3 v1.01.02 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospital3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 3 v1.01.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunmental hospital 3 1.01.02 android, mental hospital 3 1.01.02 apk, mental hospital 3 1.01.02 apk indir, mental hospital 3 1.01.02 full apk, mental hospital 3 android, mental hospital 3 android indir, mental hospital 3 apk, mental hospital 3 apk download, mental hospital 3 apk full, mental hospital 3 apk indir, mental hospital 3 full apk, mental hospital android, mental hospital android indir, mental hospital apk, mental hospital apk indir, mental hospital apk sd data, mental hospital full apk


Download Mental Hospital 3 v1.01.02 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like