Mental Hospital 6 Child of Evil v1.04 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 42 views
( 327 ratings )
Price: $0
Download

Mental Hospital 6 Child of Evil v1.04 FULL APK – TAM SÜRÜM

Mental Hospital 6 Child of Evil v1.04 FULL APK, korku ve gerilim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını AGaming+ firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen bilindik oyun serilerinden birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gazeteci karakter ile akıl hastanesinde yaşanan esrarengiz olayları araştırmak, gizemleri çözmek ve kurtulmaktır. Ürkütücü sesler, tehlikeli yaratıklar, karanlık ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Hikayeyi akıcı bir şekilde devam ettirebilmek için çözülmesi gereken ilginç olaylar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Mental Hospital 6 Child of Evil v1.04 sürümünde hikayenin 3.bölümü eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mental Hospital VI – Child of Evil Play Store’da 6.89TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Mental Hospital 6 Child of Evil v1.04 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, mental hospital 6 1.04 android, mental hospital 6 1.04 apk, mental hospital 6 1.04 apk indir, mental hospital 6 1.04 full apk, mental hospital 6 1.04 mobile, mental hospital 6 android, mental hospital 6 android için, mental hospital 6 apk, mental hospital 6 apk indir, mental hospital 6 full apk, mental hospital 6 indir, mental hospital 6 mobile, mental hospital 6 mobile game, mental hospital 6 telefon, mental hospital 6 telefon apk


Download Mental Hospital 6 Child of Evil v1.04 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like