Metal Slug X v1.1 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 826 ratings )
Price: $0
Download

Metal Slug X v1.1 FULL APK

Metal Slug X v1.1 FULL APK, aksiyon ve macera tarzlarından hoşlanıyorsanız dünya oyun tarihinde unutulmayacak yapımlardan birisi olan Metal Slug mobil sürümünü sizlere sunmak istiyorum. İlkokul zamanlarımda PlayStation 1’de deliler gibi oynardım eminim benim gibi bir çok kişi vardır unutamadığım nadir oyunlardan birisidir. Günün ikinci konusu olarak sunacağım yapımcılığını SNK PLAYMORE stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız seçip kontrol ettiğiniz karakter ile zorlu bölümlerde ilerleyip karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürmektir. Onlarca bölüm, düşmanlar, bölüm sonu patronları ve güçlü silahlar sizi bekliyor. Metal Slug X, Metal Slug 2’inin Metal Slug 3 oyun motoru ile yapılmış halidir. Bluetooth ile multiplayer yani iki kişilik olarak oynayabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Metal Slug X Play Store’da 7.99TL’dir 3.800’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Metal Slug X v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, metal slug x 1.1 android, metal slug x 1.1 android download, metal slug x 1.1 android indir, metal slug x 1.1 apk, metal slug x 1.1 apk download, metal slug x 1.1 apk full, metal slug x 1.1 apk indir, metal slug x 1.1 full apk, metal slug x android, metal slug x android full, metal slug x android hack, metal slug x android indir, metal slug x apk, metal slug x apk download, metal slug x apk indir, metal slug x full apk, metal slug x full sürüm apk, metal slug x hack apk, metal slug x mobil apk


Download Metal Slug X v1.1 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like