Mindsweeper Puzzle Adventure v1.02 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 621 ratings )
Price: $0
Download

Mindsweeper Puzzle Adventure v1.02 MOD APK – MEGA HİLELİ

Mindsweeper Puzzle Adventure v1.02 Premium APK, hikaye ve seçim tabanlı oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Snapbreak firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde gizemleri, bulmacaları çözerek ilerlemek ve hikayeyi yönlendirmektir. Mindsweeper: Puzzle Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, sınırsız ipucu kullanıp tüm bölümleri bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, detaylı olay örgüsü, hoş sesler ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Mindsweeper Puzzle Adventure v1.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mindsweeper Puzzle Adventure Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Mindsweeper Puzzle Adventure v1.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mindsweeper Puzzle Adventure 1.02 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm bölümlerin, özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, mindsweeper hack, mindsweeper puzzle adventure 1.02 hack apk, mindsweeper puzzle adventure 1.02 hile apk, mindsweeper puzzle adventure 1.02 mod apk, mindsweeper puzzle adventure 1.02 vip apk, mindsweeper puzzle adventure android hile, mindsweeper puzzle adventure apk hile, mindsweeper puzzle adventure full apk, mindsweeper puzzle adventure hack apk, mindsweeper puzzle adventure hile apk, mindsweeper puzzle adventure mod apk, mindsweeper puzzle adventure vip apk


Download Mindsweeper Puzzle Adventure v1.02 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like