Mindustry v6-official-122.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 188 ratings )
Price: $0
Download

Mindustry v6-official-122.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Mindustry v6-official-122.1 HİLELİ APK, strateji, savunma ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız demeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Anuken stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot ile bulunduğunuz harita içinde hammadde toplamak, bölgenizi inşa edip çalışır hale getirmek ve düşmanlarınıza karşı korumaktır. Mindustry içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani teknoloji ağacındaki tüm yeteneklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Mindustry v6-official-122.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, oyun içi editörde yenilikler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan brisidir. Mindustry Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

 

Hile hakkında : oyun içinde yetenek ağacı bölümündeki tüm özelliklerin kilidi açıktır.

Kurulumu

Mindustry v6-official-122.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mindustry 6-official-122.1 hile apk : oyun içinde yetenek ağacı bölümündeki tüm kilitler açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, mindustry 6-official-122.1 apk hile, mindustry 6-official-122.1 hack apk, mindustry 6-official-122.1 hile apk, mindustry 6-official-122.1 mod apk, mindustry 6-official-122.1 yetenek hile, mindustry apk, mindustry apk hile, mindustry full apk, mindustry hack, mindustry hack apk, mindustry hile apk, mindustry mod apk, mindustry para hile, mindustry yetenek hile


Download Mindustry v6-official-122.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like