Minecraft: Pocket Edition v0.11.0 APK [FİNAL]

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 829 ratings )
Price: $0
Download

Minecraft: Pocket Edition v0.11.0 APK [FİNAL]

Minecraft: Pocket Edition v0.11.0 APK, sevgili hocalarım siteden aldığım istekler sonucu sürekli olarak güncelleme gereksinimi duyduğum mobil platformun en sevilen oyunlarından birisi olmayı başaran yapımcılığını MOJANG stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Devamlı yapılan güncellemelerin ardından sonunda v0.11.0 FİNAL yani stabil sürümüne ulaştı birçok sorun ve ufak hatalar giderilmiş olup çeşitli yenilikler yapılmıştır. Aranızda eminim ki Minecraft oynamamış hocalarım vardır onlar için kısaca anlatmak istiyorum, kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz evren içindeki tüm materyalleri kullanarak hayalinizdeki dünyayı tasarlamaya çalışıyorsunuz. Tüm Minecraft: Pocket Edition evreni küplerden oluşmaktadır bu yüzden grafikleri 3D’dir. Minecraft: Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir. 891.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Minecraft: Pocket Edition v0.11.0 APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : Cihazınız Gingerbread yani 2.3.x sürümü ise ikinci linki indirin.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunmcpe 0.11.0 android, mcpe 0.11.0 apk, mcpe 0.11.0 apk download, minecraft pocket edition 0.11.0 android indir, minecraft pocket edition 0.11.0 apk, minecraft pocket edition 0.11.0 apk download, minecraft pocket edition 0.11.0 apk indir, minecraft pocket edition 0.11.0 final apk, minecraft pocket edition 0.11.0 full apk, minecraft pocket edition 0.11.0 full apk indir, minecraft pocket edition 0.11.0 indir, minecraft pocket edition android, minecraft pocket edition apk 0.11.0, minecraft pocket edition apk indir


Download Minecraft: Pocket Edition v0.11.0 APK [FİNAL]

Download

Recommended for You

You may also like