Minecraft Story Mode v1.14 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 40 views
( 929 ratings )
Price: $0
Download

Minecraft Story Mode v1.14 FULL APK – SD DATA

Minecraft Story Mode v1.14 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını hikaye bazlı oyunları ile ünlü olan Telltale Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile devasa Minecraft evreninde ilerleyerek maceralara atılmaktır. Minecraft Story Mode v1.14 sürümünde oyunun ikinci bölümü olan Episode 2 DLC eklenmiştir bu sayede maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çözülmeyi bekleyen sorunlar bitirmeniz gereken görevler ve dahası sizleri bekliyor. Oynanış olarak The Walking Dead: Season ve Game of Thrones gibidir. Hikayenin işleyişi sizin dünyayı kurtarmanız ile son bulacaktır… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Story Mode Play Store’da 11.600’den fazla indirilmiştir, 13.80TL’dir.

 

KURULUMU

MINECRAFT STORY MODE SD DATA kısmından cihazınıza uygun olan SD DATA dosyasını indirip rardan çıkaralım “com.telltalegames.minecraft100” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

MINECRAFT STORY MODE APK kısmından cihazınıza uygun olan APK dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI

MINECRAFT STORY MODE oyunu farklı GPU birimleri için farklı APK ve SD DATA dosyaları olarak oluşturulmuştur.

Kurduğunuz oyun GPU ile uyumlu olmazsa ekran siyah veya beyaz olabilir bu yüzden doğru APK ve SD DATA dosyasını kullanmak zorundasınız.

Bazı cihazlar için aşağıda GPU modellerini veriyorum.

 • LG G2 – ADRENO
 • LG G3 – ADRENO
 • LG G4 – ADRENO
 • SAMSUNG GALAXY S4 – POWERVR
 • SAMSUNG GALAXY S5 – ADRENO veya MALI
 • HTC One M8 – ADRENO
 • HTC One M9 – ADRENO
 • SAMSUNG GALAXY S6 – MALI
 • SONY XPERIA Z3 – ADRENO
 • SONY XPERIA Z2 – ADRENO
 • ASUS ZENFONE 5 – POWERVR
 • ASUS ZENFONE 6 – POWERVR
 • LG NEXUS 5 – ADRENO
 • Samsung Galaxy Tab 3 – POWERVR

Yukarıda yazmadığım cihaz modelleri için internette araştırma yaparak GPU modelini bulabilirsiniz.

örn : lg g4 gpu

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunminecraft story mode 1.14 android, minecraft story mode 1.14 android full, minecraft story mode 1.14 apk, minecraft story mode 1.14 apk download, minecraft story mode 1.14 apk full, minecraft story mode 1.14 apk indir, minecraft story mode 1.14 bölüm 2, minecraft story mode 1.14 episode 2, minecraft story mode 1.14 full, minecraft story mode 1.14 full apk, minecraft story mode 1.14 full sürüm, minecraft story mode 1.14 full unlock, minecraft story mode 1.14 hack apk, minecraft story mode 1.14 hile apk, minecraft story mode 1.14 mod apk, minecraft story mode android, minecraft story mode apk, minecraft story mode apk data, minecraft story mode apk download, minecraft story mode apk hile, minecraft story mode apk indir, minecraft story mode bölüm 2, minecraft story mode episode 2 apk, minecraft story mode episode 2 full, minecraft story mode episode 2 indir, minecraft story mode full apk, minecraft story mode full apk download, minecraft story mode indir


Download Minecraft Story Mode v1.14 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like