Mixels Rush v1.1 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 484 ratings )
Price: $0
Download

mixels-rush-v1-1-full-apk-sd-dataMixels Rush v1.1 FULL APK, Cartoon Network oyunlarını seviyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım Mixels Rush oyunu tamda size göredir. Siteden aldığım istekler üzerine eklemek istiyorum. Amacınız sürekli olarak koşmakta olan karakterimize yardım ederek engelleri en kolay şekilde aşmasını sağlamaktır. Adından da anlaşılacağı üzere Mixeller çizgi dizisinden kahramanlar bize eşlik edecektir: Frosticonlar, Klinkerlar, Infernitler ve dahası sizi bekliyor. Her Mixels kahramanının farklı özelliği olduğu için koşarken karşınıza çıkan engele göre karakter seçimi yapmalısınız aksi halde bu sizin sonunuz olur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Mixels Rush Play Store’da 7.86TL’dir

Kurulumu

Mixels Rush v1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.mixelrush” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mixels Rush v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 153 Yorum Android Oyunmixels rush 1.1 android indir, mixels rush 1.1 apk, mixels rush 1.1 apk download, mixels rush 1.1 apk indir, mixels rush 1.1 full apk, mixels rush 1.1 full sürüm, mixels rush 1.1 sd data, mixels rush 1.1 sd data indir, mixels rush android, mixels rush apk, mixels rush apk download, mixels rush apk indir, mixels rush apk sd data, mixels rush full apk, mixels rush sd data, mixels rush tam sürüm


Download Mixels Rush v1.1 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like