MoBu Macera Başlıyor v1.4 MOD APK – MUZ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 806 ratings )
Price: $0
Download

MoBu Macera Başlıyor v1.4 MOD APK – MUZ HİLELİ

MoBu Macera Başlıyor v1.4 MUZ HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Türk firması olan Panteon stüdyosunun üstlendiği uzun soluklu ve sürükleyici bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz Mobu adındaki maymun ile engellerle dolu bölgelerde ilerleyerek bölümün sonuna ulaşmaktır. MoBu – Macera Başlıyor içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız muz hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Vahşi yaratıkların bulunduğu ormanlardan tutunda lavların aktığı volkanik bölgelere kadar 3 farklı ortamda toplam 45 bölüm sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. MoBu Macera Başlıyor Play Store’da 400’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

MoBu Macera Başlıyor v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MoBu Macera Başlıyor v1.4 muz hile apk : oyun içinde muz kazanmaya başladığınız andan itibaren geçtiğiniz her bölüm için 300 muz kazanırsınız. Dolasıyla sınırsız muza sahip olursunuz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunmobu android, mobu full, mobu hack, mobu hack apk, mobu hile, mobu hile android, mobu hile apk, mobu hile apk indir, mobu hile indir, mobu macera başlıyor 1.4 android hack, mobu macera başlıyor 1.4 android mod, mobu macera başlıyor 1.4 full apk, mobu macera başlıyor 1.4 hack apk, mobu macera başlıyor 1.4 hile android, mobu macera başlıyor 1.4 hile apk, mobu macera başlıyor 1.4 mod apk, mobu macera başlıyor 1.4 muz hile apk, mobu macera başlıyor android hile, mobu macera başlıyor muz hile apk, mobu mobu android hile, mobu mod apk, mobu mod apk download, mobu muz hack, mobu muz hile, mobu muz hile apk, mobu panteon apk


Download MoBu Macera Başlıyor v1.4 MOD APK – MUZ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like