Modern Sniper v1.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 479 ratings )
Price: $0
Download

Modern Sniper v1.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Modern Sniper v1.9 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Candy Mobile stüdyosunun üstlendiği son zamanlarda popüler olmayı başaran sürükleyici bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz keskin nişancı karakteri ile karşınıza çıkan teröristleri hedef alıp öldürmektir. Modern Nişancı – Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı ve ekipmanı satın alabilir dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. 50’den fazla görev, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. Modern Nişancı – Sniper Play Store’da 598.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Modern Sniper v1.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Sniper v1.9 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Modern Sniper v1.9 para hile apk : sınırsız altın ile istediğiniz kadar oyun parası satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun apk, modern nişancı altın hile apk, modern nişancı android hile, modern nişancı hack apk, modern nişancı hile apk, modern nişancı para hile apk, modern sniper 1.9 altın hile apk, modern sniper 1.9 android hack, modern sniper 1.9 android hile, modern sniper 1.9 apk hile, modern sniper 1.9 apk mod, modern sniper 1.9 hack apk, modern sniper 1.9 hile apk, modern sniper 1.9 mod apk, modern sniper 1.9 para hile apk, modern sniper altın hile apk, modern sniper android hile, modern sniper mod apk, modern sniper para hile apk


Download Modern Sniper v1.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like