Modern Warplanes v1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 152 ratings )
Price: $0
Download

Modern Warplanes v1.5 PARA HİLELİ APK, uçak savaşı ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GDCompany stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinizle mücadele ederek birinci olmaya çalışmaktır. Modern Warplanes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, oyun parası ile satılan uçakların kilidini açıp, silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, gelişmiş uçaklar, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Modern Warplanes v1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Warplanes Play Store’da 71.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Modern Warplanes v1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Warplanes 1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Modern Warplanes 1.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

Modern Warplanes 1.5 roket hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi roket kullanabilirsiniz, roket miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda para veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, modern warplanes 1.5 altın hile apk, modern warplanes 1.5 android hack, modern warplanes 1.5 android hile, modern warplanes 1.5 apk indir, modern warplanes 1.5 gold hack, modern warplanes 1.5 hack apk, modern warplanes 1.5 mod apk, modern warplanes 1.5 mod apk download, modern warplanes 1.5 money hack, modern warplanes 1.5 para hile apk, modern warplanes 1.5 sınırsız altın hile, modern warplanes 1.5 sınırsız para hile, modern warplanes altın hile, modern warplanes android hile, modern warplanes hack, modern warplanes hack apk, modern warplanes hile apk, modern warplanes hile indir, modern warplanes mod apk, modern warplanes money hack, modern warplanes para hile apk, modern warplanes roket hile, modern warplanes sınırsız para hile, modern warplanes uçak hile,


Download Modern Warplanes v1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like