Modern Warplanes v1.8.25 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 337 ratings )
Price: $0
Download

Modern Warplanes v1.8.25 MOD APK – MEGA HİLELİ

Modern Warplanes v1.8.25 HİLELİ APK, uçak savaş ve simülasyon oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GDCompany firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Modern Warplanes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçakların, silahların, tasarımların kilidi açık, tüm geliştirmeler yapılmış, mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, oyun parası ile satılan uçakların kilidini açıp, silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, dünyanın dört bir yanından oyuncular, gelişmiş uçaklar ve dahası sizleri bekliyor. Modern Warplanes v1.8.25 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Warplanes Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

Modern Warplanes v1.8.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Warplanes 1.8.25 uçak hile apk : oyun içindeki tüm uçakların kilidi açıktır. (son seviye geliştirilmiştir)

Modern Warplanes 1.8.25 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır. (son seviye geliştirilmiştir)

Modern Warplanes 1.8.25 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, modern warplanes, modern warplanes 1.8.25 altın hile apk, modern warplanes 1.8.25 android hack, modern warplanes 1.8.25 android hile, modern warplanes 1.8.25 apk indir, modern warplanes 1.8.25 gold hack, modern warplanes 1.8.25 hack apk, modern warplanes 1.8.25 mermi hileli, modern warplanes 1.8.25 mod apk, modern warplanes 1.8.25 mod apk download, modern warplanes 1.8.25 money hack, modern warplanes 1.8.25 para hile apk, modern warplanes 1.8.25 sınırsız altın hile, modern warplanes 1.8.25 sınırsız para hile, modern warplanes 1.8.25 uçak hileli, modern warplanes 1.8.25 vip hileli, modern warplanes altın hile, modern warplanes android hile, modern warplanes hack, modern warplanes hack apk, modern warplanes hile apk, modern warplanes hile indir, modern warplanes mod apk, modern warplanes money hack, modern warplanes para hile apk, modern warplanes roket hile, modern warplanes sınırsız para hile, modern warplanes uçak hile


Download Modern Warplanes v1.8.25 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like