Monopoly Sudoku v0.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 705 ratings )
Price: $0
Download

Monopoly Sudoku v0.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Monopoly Sudoku v0.1.1 FULL APK, kafa yoran, uğraştıran oyunlar arıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Marmalade Game Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız karşınızdaki monopoly – sudoku karşımı bulmacayı çözmek, yüksek puanlara ulaşmak ve rakiplerinizi yenmektir. Dünyanın farklı bölgeleri, zorlu rakipler, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Monopoly Sudoku v0.1.1 sürümünde yeni oynanış özellikleri eklenip, herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Bulmacaları monopoly tahtası üzerinde hareket etmek, rakiplerinizi iflas ettirmek parmaklarınızın ucundadır. Turnuvalara katılıp en sıralamanın en üstüne yerleşmek hızlı olmak zorundasınız. Monopoly Sudoku Play Store’da 27.99TL’dir.

Kurulumu

Monopoly Sudoku 0.1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, monopoly sudoku 0.1.1 android, monopoly sudoku 0.1.1 apk, monopoly sudoku 0.1.1 apk indir, monopoly sudoku 0.1.1 full apk, monopoly sudoku android, monopoly sudoku android apk, monopoly sudoku apk, monopoly sudoku apk indir, monopoly sudoku full apk, monopoly sudoku mobile, monopoly sudoku telefon için


Download Monopoly Sudoku v0.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like