Monopoly v1.3.1 MOD APK – Tüm Kilitler Açık

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 39 views
( 262 ratings )
Price: $0
Download

Monopoly v1.3.1 MOD APK – Tüm Kilitler Açık

Monopoly v1.3.1 Tüm Kilitler Açık APK, strateji, ticaret ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Marmalade Game stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz oyun alanı üstünde zar atarak, işinize yarayacak sayıları tutturmak, ilerlemek ve rakiplerinize ait gayrimenkulleri ele geçirmektir. Monopoly içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm oyun alanlarını ve taşları kullanabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, farklı ülkelerden oyun masaları, gerçekçi işleyiş ve dahası sizleri bekliyor. Monopoly v1.3.1 sürümünde Cadılar Bayramı teması ve Monstropolis şehri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Monopoly Play Store’da 27.99TL’dir. Oyun alanı üstünde TÜRKİYE seçilebilir.

Kurulumu

Monopoly v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Monopoly 1.3.1  hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, monopoly 1.3.1 android, monopoly 1.3.1 apk, monopoly 1.3.1 full apk, monopoly 1.3.1 hack apk, monopoly 1.3.1 hile apk, monopoly 1.3.1 mod apk, monopoly android, monopoly android apk, monopoly android için, monopoly apk, monopoly apk hile, monopoly full apk, monopoly hile apk, monopoly mobile, monopoly mobile game, monopoly mod apk, monopoly premium apk, monopoly telefon için


Download Monopoly v1.3.1 MOD APK – Tüm Kilitler Açık

Download

Recommended for You

You may also like