Monopoly v3.1.0 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 75 ratings )
Price: $0
Download

Monopoly v3.1.0 FULL APK

Monopoly v3.1.0 FULL APK, dünyaca ünlü masa oyunu olan Monopoly uzun zamandan beri sanal platformlarda da oynanılıyor, mobil cihazlar için Hasbro ve EA Games ortaklığında oluşturulmuştur. Bildiğiniz üzere Monopoly’de amacınız mümkün olduğunca fazla emlak ürünü satın alarak karşınızdaki oyuncuyu iflas ettirmektir. Tüm kontrol zarların vereceği hamle sayısında olup tek yapmanız gereken karar vermektir. Gerçek hayattaki Monopoly kadar eğlenceli olmasa da boş vakitlerinizde oynanabilecek ideal yapımlardan birisidir. Kiralama, inşa etme, satın alma gibi tüm ticari fonksiyonlar parmaklarınızın ucundadır… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Monopoly Amazon Store’da 4.99$’dır.

Kurulumu

Monopoly v3.1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunmonopoly 3.1.0 android, monopoly 3.1.0 apk download, monopoly 3.1.0 apk full, monopoly 3.1.0 apk indir, monopoly 3.1.0 full apk, monopoly amazon store apk, monopoly android, monopoly android download, monopoly android full, monopoly android indir, monopoly apk, monopoly apk download, monopoly apk download full, monopoly apk full download, monopoly apk full indir, monopoly apk indir, monopoly full apk, monopoly mobil, monopoly mobil apk, monopoly telefon indir, oyun apk indir


Download Monopoly v3.1.0 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like