Monster Hunter Stories v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 186 ratings )
Price: $0
Download

Monster Hunter Stories v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Monster Hunter Stories v1.0.2 PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve RPG türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Capcom firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya içinde yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve insanlara yardım etmektir. Monster Hunter Stories içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakteriniz ve yanınızdaki canavarlar için özel eşyalara sahip olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, arkadaşlarınız, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Monster Hunter Stories v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Monster Hunter Stories Play Store’da 80.99TL’dir.

Kurulumu

Monster Hunter Stories v1.0.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “jp.co.capcom.mhsspen” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Monster Hunter Stories v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Monster Hunter Stories v1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, monster hunter stories 1.0.2 android, monster hunter stories 1.0.2 apk, monster hunter stories 1.0.2 apk download, monster hunter stories 1.0.2 apk indir, monster hunter stories 1.0.2 full apk, monster hunter stories 1.0.2 hile apk, monster hunter stories 1.0.2 mod apk, monster hunter stories altın hile, monster hunter stories android, monster hunter stories android indir, monster hunter stories apk, monster hunter stories apk download, monster hunter stories apk indir, monster hunter stories full apk, monster hunter stories hack apk, monster hunter stories mobile, monster hunter stories mod apk, monster hunter stories para hile


Download Monster Hunter Stories v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like