Monument Valley 2 v1.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 712 ratings )
Price: $0
Download

Monument Valley 2 v1.0.2 FULL APK, mobil platformun ünlü oyunlarından birisi olan yapımcılığını Ustwo Games – Tencent Games stüdyolarının üstlendiği Android cihazlar için yeni sunulan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakterler ile bulunduğunuz karmaşık yapı içinde ilerleyerek bölümün sonuna ulaşmaktır. Monument Valley 2 Android cihazlar için çıkmış olsa da henüz normal kullanıcılar için sunulmadı bu yüzden FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum oyunu birçok kişiden önce oynayabilir, karmaşık evren içinde kaliteli müzikler eşliğinde dalıp gidebilirsiniz. Oyun henüz geliştirme aşamasında olduğundan bölüm sayısı ve hikayeler azdır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Monument Valley 2 henüz Play Store’da sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Monument Valley 2 v1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 82 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, monument 2 android, monument 2 apk, monument valley 2 1.0.2 android, monument valley 2 1.0.2 apk, monument valley 2 1.0.2 apk download, monument valley 2 1.0.2 apk indir, monument valley 2 1.0.2 full apk, monument valley 2 android, monument valley 2 android game, monument valley 2 android için, monument valley 2 apk, monument valley 2 apk download, monument valley 2 apk indir, monument valley 2 full apk, monument valley 2 telefon için


Download Monument Valley 2 v1.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like