MONZO v0.4.0 FULL APK – TÜM MODELLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 104 ratings )
Price: $0
Download

MONZO v0.4.0 FULL APK – TÜM MODELLER AÇIK

MONZO v0.4.0 MOD APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü oyun stüdyolarından birisi olan MADFINGER Games stüdyosunun üstlendiği düşünme ve birleştirme yeteneğinizi fazlasıyla geliştireceğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız parmaklarınızın ucunda olan 3D puzzle modellerini birleştirerek sizden istenilen şekilde ögeleri oluşturmaktır. MONZO normal şartlarda ücretsiz olarak kullanıcıya sunulsa da oyun içindeki bir çok 3D puzzle model paketi kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK yani tüm modeller açık şekilde sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz modeli seçebilir ve birleştirmeye başlayabilirsiniz… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. MONZO Play Store’da 86.000’den fazla indirilmiştir. Sürüm v0.4.0 Amazon Store’da bulunan versiyondur daha Play Store’da yoktur.

Kurulumu

MONZO v0.4.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MONZO full apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm 3D model paketlerini kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun apk, monzo 0.4.0 android, monzo 0.4.0 android full, monzo 0.4.0 android mod, monzo 0.4.0 apk, monzo 0.4.0 apk download, monzo 0.4.0 apk full, monzo 0.4.0 apk indir, monzo 0.4.0 full apk, monzo 0.4.0 full unlocked, monzo 0.4.0 hack apk, monzo 0.4.0 hile apk, monzo 0.4.0 mod apk, monzo 0.4.0 tam sürüm, monzo android full, monzo android hack, monzo full, monzo full apk, monzo hack apk, monzo hileli, monzo mod apk, monzo tam sürüm


Download MONZO v0.4.0 FULL APK – TÜM MODELLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like