Morphite Premium v1.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 246 ratings )
Price: $0
Download

Morphite Premium v1.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Morphite Premium v1.6 FULL APK, macera, aksiyon ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Crescent Moon Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna premium olarak yeniden giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz gezegende keşifler yapmak, engelleri aşmak ve kurtulmaya çalışmaktır. Kullanabileceğiniz farklı ekipmanlar, tehlikeli düşmanlar, garip yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Morphite Premium – Sci Fi FPS Adventure Game v1.6 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Karakteriniz ile bilmediğiniz bir gezegende çözülecek gizemler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Morphite Premium v1.6 Play Store’da 62.99TL’dir.

Kurulumu

Morphite Premium v1.6 OBB DATA dosyamızı rardan çıkaralım “com.crescentmoongames.morphitepremium” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Morphite Premium v1.6 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, morphite android, morphite apk, morphite premium 1.6 android, morphite premium 1.6 android indir, morphite premium 1.6 apk, morphite premium 1.6 apk indir, morphite premium 1.6 full apk, morphite premium 1.6 mobile, morphite premium android, morphite premium apk, morphite premium full apk, morphite premium mobile, morphite premium mobile apk


Download Morphite Premium v1.6 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like