Morphite v1.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 965 ratings )
Price: $0
Download

Morphite v1.0.1 PARA HİLELİ APK, uzun zamandır Android platformu içinde çıkması beklenen yapımcılığını Crescent Moon Games stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzay istasyonunda düşmanlarınızla mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Morphite içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm ücretli kilitler açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Geniş oyun evreni, birbirine zıt renkler, bitmek bilmeyen görevler, kullanılabilir onlarca silah, ekipman ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Morphite v1.0.1 sürümünde Android için paylaşılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Morphite Play Store’da henüz sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Morphite v1.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.crescentmoongames.morphite” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Morphite 1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Morphite 1.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 73 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, morphite 1.0.1 android, morphite 1.0.1 android hile, morphite 1.0.1 android indir, morphite 1.0.1 android mod, morphite 1.0.1 apk, morphite 1.0.1 apk download, morphite 1.0.1 apk hile, morphite 1.0.1 apk indir, morphite 1.0.1 apk mod, morphite 1.0.1 full apk, morphite 1.0.1 hack apk, morphite 1.0.1 mod apk, morphite 1.0.1 money hack, morphite 1.0.1 para hile, morphite android, morphite android için, morphite android indir, morphite apk, morphite apk download, morphite apk indir, morphite full apk, morphite hack, morphite mobile apk, morphite para hile, morphite telefon için


Download Morphite v1.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like