Mortal Kombat X v1.15.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 44 views
( 263 ratings )
Price: $0
Download

Mortal Kombat X v1.15.0 PARA HİLELİ APK, mobil dövüş oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Warner Bros. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Mortal Kombat dövüşçüleri ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan tüm rakipleri alaşağı etmek, görevleri tamamlamaktır. Mortal Kombat X içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız souls hileli, sınırsız koins hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz karakterleri seçebilir, istediğiniz gibi geliştirip savaş alanının yenilmez takımlarını kurabilirsiniz. Bitmek bilmeyen dövüşler, güçlü rakipler, onlarca dövüşçü ve dahası sizleri bekliyor. Mortal Kombat X v1.15.0 sürümünde MK efsanesinin 25.yılını kutlamak için etkinlikler mevcuttur ayrıca efsanevi dövüşçü Tigrar Fury Goro sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. MORTAL KOMBAT X Play Store’da 2.700.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız. (Play Store linki : MKX)

MORTAL KOMBAT X v1.15.0 SD DATA DOSYALARI bölümünden cihazınıza uygun olan SD DATA dosyasını indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yok siz oluşturun)

MORTAL KOMBAT X v1.15.0 MOD APK DOSYALARI bölümünden cihazınıza uygun olan APK dosyasını indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mortal Kombat X para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterlidir.

Mortal Kombat X souls hile apk : oyuna giriş yaptığınızda souls miktarına bakmanız yeterlidir.

Mortal Kombat X koins hile apk : oyuna giriş yaptığınızda koins miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI

MORTAL KOMBAT X oyunu farklı GPU birimlerine göre farklı APK dosyaları olarak oluşturulmuştur dolayısıyla cihazınıza uygun APK ve SD DATA dosyalarını kullanmak zorundasınız aksi halde oyun açılmaz veya grafiksel sorunlar yaşarsınız.

Aşağıya belirli ve çok kullanılan cihazların GPU birimlerini ekliyorum.

 • LG G2 – ADRENO
 • LG G3 – ADRENO
 • LG G4 – ADRENO
 • LG G5 – ADRENO
 • LG G6 – ADRENO
 • SAMSUNG GALAXY S4 – POWERVR
 • SAMSUNG GALAXY S5 – ADRENO veya MALI
 • SAMSUNG GALAXY S6 – MALI
 • SAMSUNG GALAXY S7 –  ADRENO veya MALI
 • SAMSUNG GALAXY S8 – MALI
 • SAMSUNG GALAXY S8 PLUS  – MALI
 • HTC One M8 – ADRENO
 • HTC One M9 – ADRENO
 • SONY XPERIA Z3 – ADRENO
 • SONY XPERIA Z2 – ADRENO
 • ASUS ZENFONE 5 – POWERVR
 • ASUS ZENFONE 6 – POWERVR
 • LG NEXUS 5 – ADRENO
 • Samsung Galaxy Tab 3 – POWERVR
 • Samsung Galaxy Tab 4 – ADRENO

Yukarıda yazmadığım cihaz modelleri için internette araştırma yaparak GPU modelini bulabilirsiniz.

örn : lg g5 gpu model

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, mkx 1.15.0 altın hile, mkx 1.15.0 hack apk, mkx 1.15.0 hile apk, mkx 1.15.0 mod apk, mkx 1.15.0 para hile, mkx full apk, mkx hack apk, mkx hile apk, mkx mod apk, mortal kombat x 1.15.0 altın hile, mortal kombat x 1.15.0 android hack, mortal kombat x 1.15.0 android hile, mortal kombat x 1.15.0 android mod, mortal kombat x 1.15.0 hack apk, mortal kombat x 1.15.0 hile apk, mortal kombat x 1.15.0 koins hack, mortal kombat x 1.15.0 mod apk, mortal kombat x 1.15.0 money hack, mortal kombat x 1.15.0 para hile, mortal kombat x 1.15.0 sınırsız para, mortal kombat x 1.15.0 souls hack, mortal kombat x altın hile, mortal kombat x android apk, mortal kombat x android hack, mortal kombat x android hile, mortal kombat x android mod, mortal kombat x apk, mortal kombat x full apk, mortal kombat x gold hack, mortal kombat x hack, mortal kombat x hack apk, mortal kombat x hile apk, mortal kombat x hile indir, mortal kombat x indir, mortal kombat x koins hile, mortal kombat x mod apk, mortal kombat x money hack, mortal kombat x para hile, mortal kombat x para hile apk, mortal kombat x sınırsız altın, mortal kombat x sınırsız para, mortal kombat x souls hile


Download Mortal Kombat X v1.15.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like