Motor Depot v1.211 MOD APK – PARA / ARAÇ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 157 ratings )
Price: $0
Download

Motor Depot v1.211 MOD APK – PARA / ARAÇ HİLELİ

Motor Depot v1.211 PARA HİLELİ APK, araba sürme, simülasyon ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Koz Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde görevler doğrultusunda sürüş yapmak ve varmanız gereken noktalara ulaşmaktır. Motor Depot içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan kamyon – minibüs – araba kilitlerini açık, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, geniş oyun alanı, zor görevleri ve dahası sizleri bekliyor. Motor Depot v1.211 sürümünde yeni arabalar ve hava durumları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Motor Depot Play Store’da 17.99TL’dir.

Kurulumu

Motor Depot v1.211 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Motor Depot 1.211 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Motor Depot 1.211 araç hile apk : oyun içindeki tüm arabaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Motor Depot v1.211 MOD APK – PARA / ARAÇ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like