Motorsport Manager Mobile 2 v1.0.2 MOD APK – Kilitler Açık

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 406 ratings )
Price: $0
Download

Motorsport Manager Mobile 2 v1.0.2 FULL APK, ilk oyunu ile mobil platformunda baya popüler olan yapımcılığını Playsport Games Ltd firmasının üstlendiği Formula 1 yarışlarına ilgilisi olan hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız F1 pilotları ve araçları ile bulunduğunuz yarışlarda rakiplerinizle mücadele ederek bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır. Motorsport Manager Mobile 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ücretli özellikleri kullanıma açık olarak sunuyorum bu sayede ekibinizi geliştirebilir, en iyi araçları kullanıp yarışların galibi olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, uzun yollar, farklı ekipler, gerçekçi görevler ve dahası sizleri bekliyor. Motorsport Manager Mobile 2 v1.0.2 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Motorsport Manager Mobile 2 Play Store’da 17.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Motorsport Manager Mobile 2 v1.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playsportgames.mmm2017” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Motorsport Manager Mobile 2 v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Motorsport Manager Mobile 2 1.0.2 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin, ekstraların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 211 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, motorsport manager 2, motorsport manager mobile 2 1.0.2 android hile, motorsport manager mobile 2 1.0.2 apk, motorsport manager mobile 2 1.0.2 full apk, motorsport manager mobile 2 1.0.2 hack apk, motorsport manager mobile 2 1.0.2 hile apk, motorsport manager mobile 2 1.0.2 mod apk, motorsport manager mobile 2 altın hile, motorsport manager mobile 2 apk, motorsport manager mobile 2 apk hile, motorsport manager mobile 2 apk mod, motorsport manager mobile 2 full apk, motorsport manager mobile 2 hack, motorsport manager mobile 2 hack apk, motorsport manager mobile 2 hile apk, motorsport manager mobile 2 mod apk, motorsport manager mobile 2 unlock, motorsport manager mobile 2 unlock apk


Download Motorsport Manager Mobile 2 v1.0.2 MOD APK – Kilitler Açık

Download

Recommended for You

You may also like