Mountain Goat Mountain v1.2.41 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 882 ratings )
Price: $0
Download

Mountain Goat Mountain v1.2.41 MOD APK – PARA HİLELİ

Mountain Goat Mountain v1.2.41 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü oyun stüdyolarından birisi olan ZYNGA’nın üstlendiği sürükleyicilik bakımından oldukça başarılı bulduğu mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz keçi ile karşınızda duran dağda en üst seviyeye çıkmaktır. Mountain Goat Mountain içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede öldüğünüzde hediye kutularını açabilir farklı bölümlerde farklı keçiler ile oynayabilirsiniz. Çölden tutunda, teknolojik alanlara kadar uzanan bir macera sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Mountain Goat Mountain Play Store’da 22.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Mountain Goat Mountain v1.2.41 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mountain Goat Mountain v1.2.41 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, mountain goat mountain 1.2.41 android, mountain goat mountain 1.2.41 android indir, mountain goat mountain 1.2.41 apk indir, mountain goat mountain 1.2.41 full apk, mountain goat mountain 1.2.41 hack apk, mountain goat mountain 1.2.41 mod apk, mountain goat mountain 1.2.41 para hile apk, mountain goat mountain android, mountain goat mountain android indir, mountain goat mountain apk, mountain goat mountain hack apk, mountain goat mountain hile apk, mountain goat mountain mod apk, mountain goat mountain para hile apk


Download Mountain Goat Mountain v1.2.41 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like