Mousebusters v1.0.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 292 ratings )
Price: $0
Download

Mousebusters v1.0.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Mousebusters v1.0.4 KİLİTLER AÇIK APK, piksel, hikaye ve macera türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Odencat firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontorlünü sağladığınız karakter ile yeni taşındığınız apartmanda farelerle birlikte kötü niyetli hayaletlere karşı mücadele etmektir. Mousebusters içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin ve bölüm paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hikayenin sonuna ulaşabilirsiniz. Apartmanda oturunda diğer insanlar, mini oyunlar, hayaletler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mousebusters Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Mousebusters v1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mousebusters 1.0.4 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan paketlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, mousebusters 1.0.4 apk hile, mousebusters 1.0.4 hack apk, mousebusters 1.0.4 hile apk, mousebusters 1.0.4 mod apk, mousebusters apk hile, mousebusters apk mod, mousebusters bölüm hileli, mousebusters full apk, mousebusters hack, mousebusters hack apk, mousebusters hile apk, mousebusters mod apk, mousebusters unlock apk


Download Mousebusters v1.0.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like