Mr Gun v1.5.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 210 ratings )
Price: $0
Download

Mr Gun v1.5.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Mr Gun v1.5.6 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ketchapp stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşman hedeflerini vurmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Mr Gun içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm silah ve karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahları ve karakterleri kullanabilirsiniz. Farklı silahlar, zorlu düşman hedefleri, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Mr Gun v1.5.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mr Gun Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Mr Gun v1.5.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mr Gun 1.5.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Mr Gun 1.5.6 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır.

Mr Gun 1.5.6 kıyafet hile apk : oyun içindeki kıyafetlerin kilidi açıktır.

Mr Gun 1.5.6 hile apk : oyuna özel üye olarak başlarsanız, oyun içinde ekstra 1 can hakkınız olur.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, mr gun 1.5.6 altın hile, mr gun 1.5.6 android hile, mr gun 1.5.6 android mod, mr gun 1.5.6 apk hile, mr gun 1.5.6 apk mod, mr gun 1.5.6 hack apk, mr gun 1.5.6 hile apk, mr gun 1.5.6 mod apk, mr gun 1.5.6 para hile, mr gun 1.5.6 silah hile, mr gun altın hile, mr gun android hack, mr gun android hile, mr gun apk, mr gun apk hile, mr gun apk mod, mr gun hack, mr gun hack apk, mr gun hile apk, mr gun mod apk, mr gun money hack, mr gun para hile, mr gun silah hile, mr gun vip hac


Download Mr Gun v1.5.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like