MudRunner v1.1.3.7892 MOD APK – Kilitler AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 896 ratings )
Price: $0
Download

MudRunner v1.1.3.7892 MOD APK – Kilitler AÇIK

MudRunner v1.1.3.7892 KİLİTLER AÇIK APK, zorlu yollarda araba sürme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Focus Home Interactive firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz sıkıntılı yollar üstünde ilerlemek, yüksek tepeleri – derin çamur çukurlarını aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. MudRunner içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan sürüş bölgelerinin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arazilerde sürüş yapabilirsiniz. Onlarca aşama, güçlü araçlar, aşılması güç engeller ve dahası sizleri bekliyor. MudRunner v1.1.3.7892 sürümünde yeni DLC paketi “The Ridge” eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MudRunner Play StroreStore’da 39.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

MudRunner v1.1.3.7892 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MudRunner 1.1.3.7892 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan sürüş bölgelerinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, apk, apk indir, mudrunner 1.1.3.7892 apk, mudrunner 1.1.3.7892 apk indir, mudrunner 1.1.3.7892 full apk, mudrunner 1.1.3.7892 hack apk, mudrunner 1.1.3.7892 hile apk, mudrunner 1.1.3.7892 mobile, mudrunner 1.1.3.7892 mod apk, mudrunner android, mudrunner apk, mudrunner dlc hack, mudrunner full apk, mudrunner hack apk, mudrunner hile apk, mudrunner mobile, mudrunner mobile apk, mudrunner mobile game, mudrunner mod apk


Download MudRunner v1.1.3.7892 MOD APK – Kilitler AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like