MudRunner v1.2.0.8471 MOD APK – Kilitler AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 444 ratings )
Price: $0
Download

MudRunner v1.2.0.8471 MOD APK – Kilitler AÇIK

MudRunner v1.2.0.8471 Kilitler AÇIK APK, simülasyon ve zorlu yollarda araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Focus Home Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde daima ileri doğru gitmek, tepeleri – çukurları aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. MudRunner içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan sürüş bölgelerinin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arazilerde sürüş yapabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, zorlu engeller, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. MudRunner v1.2.0.8471 sürümünde yeni DLC paketi, araçlar ve haritalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MudRunner Play StroreStore’da 39.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

MudRunner v1.2.0.8471 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MudRunner 1.2.0.8471 dlc hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçlaron ve sürüş bölgelerinin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, apk, apk indir, mudrunner 1.2.0.8471 apk, mudrunner 1.2.0.8471 apk indir, mudrunner 1.2.0.8471 full apk, mudrunner 1.2.0.8471 hack apk, mudrunner 1.2.0.8471 hile apk, mudrunner 1.2.0.8471 mobile, mudrunner 1.2.0.8471 mod apk, mudrunner android, mudrunner apk, mudrunner dlc hack, mudrunner full apk, mudrunner hack apk, mudrunner hile apk, mudrunner mobile, mudrunner mobile apk, mudrunner mobile game, mudrunner mod apk


Download MudRunner v1.2.0.8471 MOD APK – Kilitler AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like