MudRunner v1.2.1.8473 MOD APK – Kilitler AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 586 ratings )
Price: $0
Download

MudRunner v1.2.1.8473 MOD APK – Kilitler AÇIK

MudRunner v1.2.1.8473 Kilitler AÇIK APK, araba sürme, zorlu yollarda ilerleme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Focus Home Interactive firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız arazi araçları ile bulunduğunuz sıkıntılı yollarda daima ileri doğru gitmek, çukurları – tepeleri aşmak ve haritanın sonuna ulaşmaktır. MudRunner içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan sürüş bölgelerinin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arazilerde sürüş yapabilirsiniz. Onlarca görev, zorlu haritalar, güçlü araçlar ve dahası sizleri bekliyor. MudRunner v1.2.1.8473 sürümünde yeni araçlar, görevler ve haritalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MudRunner Play StroreStore’da 39.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

MudRunner v1.2.1.8473 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MudRunner 1.2.1.8473 dlc hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların ve haritaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, apk, apk indir, mudrunner 1.2.1.8473 apk, mudrunner 1.2.1.8473 apk indir, mudrunner 1.2.1.8473 full apk, mudrunner 1.2.1.8473 hack apk, mudrunner 1.2.1.8473 hile apk, mudrunner 1.2.1.8473 mobile, mudrunner 1.2.1.8473 mod apk, mudrunner android, mudrunner apk, mudrunner dlc hack, mudrunner full apk, mudrunner hack apk, mudrunner hile apk, mudrunner mobile, mudrunner mobile apk, mudrunner mobile game, mudrunner mod apk


Download MudRunner v1.2.1.8473 MOD APK – Kilitler AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like