Muscle King v1.2.1 MOD APK – PARA / ENERJİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 481 ratings )
Price: $0
Download

Muscle King v1.2.1 MOD APK – PARA / ENERJİ HİLELİ

Muscle King v1.2.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını BraveOrange firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karaktere spor yaptırarak kaslı bir adama dönüşmesini sağlamaktır. Muscle King içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zayıf kahramanımızı çok güçlü bir adam haline getirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, işiniz, eviniz, aracınız ve dahası sizleri bekliyor. Muscle King v1.2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Muscle King Play Store’da 14.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Muscle King v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Muscle King v1.2.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Muscle King v1.2.1 enerji hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi enerji harcayabilirsiniz, enerji miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda para veya enerjiye sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

133 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, muscle king 1.2.1 android hile, muscle king 1.2.1 android mod, muscle king 1.2.1 apk hile, muscle king 1.2.1 apk mod, muscle king 1.2.1 enerji hile, muscle king 1.2.1 hack apk, muscle king 1.2.1 hile apk, muscle king 1.2.1 mod apk, muscle king 1.2.1 money hack, muscle king 1.2.1 para hile, muscle king android hile, muscle king apk hile, muscle king apk mod, muscle king enerji hile, muscle king hack, muscle king hack apk, muscle king hile apk, muscle king mod apk, muscle king money hack, muscle king para hile


Download Muscle King v1.2.1 MOD APK – PARA / ENERJİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like