Mutiny Pirate Survival RPG v0.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 309 ratings )
Price: $0
Download

Mutiny Pirate Survival RPG v0.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Mutiny Pirate Survival RPG v0.7.1 PARA HİLELİ APK,  hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Helio Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağaldığınız korsan karakter ile bulunduğunuz adada kendi yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Mutiny Pirate Survival RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolaı MOD APK yani sınırsız para hileli, craft hileli, split (eşya çoğaltma) hileli, vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Keşfedilecek bölgeler, diğer korsanlar, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Mutiny Pirate Survival RPG v0.7.1 ara yüz geliştirmesi ve onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mutiny Pirate Survival RPG Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Mutiny Pirate Survival RPG v0.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mutiny Pirate Survival RPG 0.7.1 para hile apk : oyun içinde marketten kadran (tar) satın alabilirsiniz, paranız azalmaz, daima artar.

Mutiny Pirate Survival RPG 0.7.1 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz, bu sürümde tezgahlar eklendiği için craft öncesi istenilen ürünün tezgahına sahip olmanız şarttır.

Mutiny Pirate Survival RPG 0.7.1 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

Mutiny Pirate Survival RPG 0.7.1 vip hile apk : oyuna vip yani premium üye olarak başlarsınız.

Mutiny Pirate Survival RPG 0.7.1 harita hile apk : oyun içinde haritada gezinirken enerji kullanabilirsiniz, enerji bittiğinde parayla satın alınabilir, ayrıca parayla satın alırken paranız azalmaz artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 altın hile, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 apk hile, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 apk mod, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 hack apk, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 hile apk, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 mod apk, mutiny pirate survival rpg 0.7.1 para hile, mutiny pirate survival rpg altın hile, mutiny pirate survival rpg apk hile, mutiny pirate survival rpg apk mod, mutiny pirate survival rpg hack apk, mutiny pirate survival rpg hile apk, mutiny pirate survival rpg mod apk, mutiny pirate survival rpg para hile


Download Mutiny Pirate Survival RPG v0.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like