MX Player Pro v1.9.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 856 ratings )
Price: $0
Download

MX Player Pro v1.9.5 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını J2 Interactive firmasının üstlendiği Android platformunun popüler uygulamalarından birisidir. Adından da anlaşılacağı üzere mobil cihazlarda farklı dosya türlerindeki videolarınızı oynatma olanağı sunan gelişmiş bir uygulamadır. MX Player normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içindeki bir çok özellik kullanıma tamamen kapalı veya kısıtlıydı bu yüzden MOD APK yani FULL SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede MX Player tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Birçok formatta (vtt, sub, srt, txt ve dahası) alt yazı desteği sunmaktadır. Donanımsal ve yazılımsal olarak video yürütebildiği için normal şartlarda cihazınızın desteklemediği formatları bile izleyebilirsiniz. MX Player Pro Play Store’da 15.00TL’dir 80.000’den fazla indirilmiştir.

Uygulamamızdan Görüntüler

KURULUMU

MX Player Pro v1.9.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 104 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, apk indir, mx player pro 1.9.5 android full, mx player pro 1.9.5 apk, mx player pro 1.9.5 apk indir, mx player pro 1.9.5 download, mx player pro 1.9.5 full apk, mx player pro 1.9.5 full sürüm, mx player pro apk, mx player pro apk download, mx player pro apk indir, mx player pro full apk, mx player pro full apk indir, mx player pro full sürüm apk, mx player pro hack apk


Download MX Player Pro v1.9.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like